Home » Team

Team

Het Antoniusteam bestaat uit 69 professionals die ervoor zorgen dat uw kind het onderwijs krijgt dat het verdient.

Directie en administratie

Eric Spaargaren – directeur
Geeske Pol – adjunct-directeur
Danny Dollée – adjunct-directeur
Jorine Verschueren – administratie

Zorgteam

Magda Buskermolen – intern begeleider
Caren Haasnoot – intern begeleider
Mariëtte Rijneveld – intern begeleider
Henny Jellema – intern begeleider
Kim Prummel – intern begeleider
Leonore Melkert – orthopedagoog
Corry van Lith – kindercoach

Ondersteuning en vervanging

Loes van Wissen – ondersteuning groep 1/2
Lenneke Commandeur – vervanging en ondersteuning
Ellen Steenman – ondersteuning
Edith Tuin – ondersteuning
Kim van Leeuwen – ondersteuning
Mieke Keessen – vervanging en ondersteuning
Suzanne Kamminga – vervanging en ondersteuning
Linda Wolzak – vervanging en ondersteuning
Karin Straathof – vervanging en ondersteuning
Nikita van Ispelen – vervanging en ondersteuning
Marieke van Veen – vervanging en ondersteuning
Jessica van Wieringen – vervanging en ondersteuning
Anouk Sparnaaij – vervanging en ondersteuning

ICT en nieuwe media

Roy Schaaij
André Maas
Anne Spaargaren
Linda Mäki
Ron van Moorsel
Marieke Buskermolen

Gym

Menno Bosma
Mathijs van Rijn
Erica Hermans
Simone van der Hoek

Motorische Remedial Teaching (MRT)

Menno Bosma
Erica Hermans

Muziek

Maartje Sparnaaij

Aanspreekpunten Sociale Veiligheid

Menno Bosma (ook anti-pest coördinator)
Isabelle van Altena (ook anti-pest coördinator)
Erica Hermans

Contactpersoon klachtenregeling

Erica Hermans (erica@rkantonius.nl)

Vertrouwenspersoon 

Pauline Riem
Tamara de Jong

Gebouw

Fred Kok

Reproductie

Evelien Kraaij

Groepsleerkrachten 2019-2020

Groep 1/2

1/2 a – Sonja Payralbe
1/2 b – Tanja Rutten en Mirjam Snoek
1/2 c – Vivian Walgien en Lenneke Commandeur
1/2 d – Eri-cha Wong-chung en José van der Laan
1/2 e – Marlous Speksnijder
1/2 f – Jacqueline Brockhoff en José van der Laan
1/2 g – Sharon Hoogkamer en Suzanne Kamminga

Groep 3

3a – Marilyn van den Heuvel en Mariëtte Rijneveld
3b – Marlouke Sparnaaij en Isabelle van Altena
3c – Jolanda Eveleens en Erica Hermans
3d – Ilse Meijer en Kim Prummel

Groep 4

4a – Kay de Kloet en Ron van Moorsel
4b – Pauline Riem en Henny Jellema
4c – Jolanda Pouw en Ron van Moorsel
4d – Chantal Egberts en Karin Straathof

Groep 5

5a – Nikita van Ispelen en Menno Bosma
5b – Chantal Karemaker
5c – Sharon Wijsman en Simone van der Hoek
5d – Daphne Visser

Groep 6

6a – Linda Mäki en Marieke Buskermolen
6b – Wendy van Schie
6c – Monique Frank en Ingrid van Rijn
6d – Alexander van Putten en Ron van Moorsel

Groep 7
7a – Tamara de Jong
7b – Manouk Egberts
7c – Karin Eschweiler
7d – Miriam Steur en Jessica van Wieringen

Groep 8
8a – Denise Versteeg
8b – Roy Schaaij en Danny Dollée
8c – Marina Siebers en Leonore Melkert
8d –  Brigitte Mes en Anne Spaargaren