Home » Team

Team

 

Het Antoniusteam bestaat uit 60 professionals die ervoor zorgen dat uw kind het onderwijs krijgt dat het verdient.

Directie en administratie

Peter Rodenburg – directeur
Karin Veerhuis – adjunct-directeur
Danny Dollée – adjunct-directeur
Jorine Verschueren – administratie

Zorgteam

Magda Buskermolen – intern begeleider
Caren Haasnoot – intern begeleider
Mariëtte Rijneveld – intern begeleider
Henny Jellema – intern begeleider
Kim Prummel – intern begeleider
Leonore Melkert – orhopedagoog
Corry van Lith – kindercoach

Ondersteuning en vervanging

Loes van Wissen – ondersteuning groep 1/2
Irene Rövekamp – vervanging en ondersteuning
Lenneke Commandeur – vervanging en ondersteuning
Ellen Steenman – ondersteuning
Edith Tuin – ondersteuning
Andre Maas – ondersteuning
Simone van der Hoek – vervanging en ondersteuning
Mieke Keessen – vervanging en ondersteuning
Tanja Rutten – vervanging en ondersteuning
Nikita van Ispelen – vervanging en ondersteuning
Sharon Hoogkamer – vervanging en ondersteuning

ICT en nieuwe media

Roy Schaaij
André Maas
Anne Spaargaren
Eric Spaargaren

Communicatie

Eric Spaargaren

Gym

Menno Bosma

Motorische Remedial Teaching (MRT)

Menno Bosma
Erica Hermans

Muziek

Maartje Sparnaaij

Zaakvakspecialist

Louis Bakker

Aanspreekpunten Sociale Veiligheid

Menno Bosma (ook anti-pest coördinator)
Isabelle van Altena (ook anti-pest coördinator)
Erica Hermans

Contactpersoon klachtenregeling

Erica Hermans (erica@rkantonius.nl)

Vertrouwenspersoon 

Jacqueline Brockhoff
Pauline Riem

Gebouw

Fred Kok

Reproductie

Eveline Kraaij

Groepsleerkrachten 2017-2018

Groep 1/2

1/2 a – Sonja Payralbe
1/2 b – Pauline Riem en Henny Jellema
1/2 c – Daphne Visser
1/2 d – Eri-cha Wong-chung en José van Laan
1/2 e – Lisa van Veen
1/2 f – Jacqueline Brockhoff en José van Laan
1/2 g – Chantal Karemaker
1/2 h – Vivian Walgien en Sharon Hoogkamer

Groep 3

3a – Ilse Meijer en Kim Prummel
3b – Isabelle van Altena en Marlouke Sparnaaij
3c – Jolanda Eveleens en Erica Hermans
3d – Anouk Baars

Groep 4

4a – Denise Versteeg en Tanja Rutten
4b –  Kay de Kloet en Tanja Rutten
4c –  Marilyn van den Heuvel en Mariëtte Rijneveld
4d – Chantal Egberts

Groep 5

5a – Linda Mäki
5b – Jolanda Pouw en Irene Rövekamp
5c – Alexander van Putten en Irene Rövekamp
5d – Linda Wolzak-Kraan en André Maas

Groep 6

6a – Monique Frank en Ingrid van Rijn
6b – Miriam Steur en Mirjam Snoek
6c –  Tamara de Jong
6d – Ron van Moorsel en Danny Dollée

Groep 7

7a – Wendy van Schie
7b – Karin Eschweiler
7c – Sharon Wijsman en Corry van Lith

Groep 8

8a – Anne Spaargaren en Brigitte Mes
8b – Roy Schaaij en Leonore Melkert
8c – Eric Spaargaren en Anne Spaargaren